| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   35 lat paryskiej wystawy „Retro Mobile”

Dodał: Piotr
20 stycznia 2010, godz. 02:36 | Kategoria: Muzea i Wystawy, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


W tym roku przypada 35 rocznica paryskiej wystawy „Retro Mobile”. Co roku, skupia wokół siebie, liczną rzesze miłośników pojazdów zabytkowych. W porównaniu do poprzednich lat, oprócz aukcji oraz imprez towarzyszących, w tym roku na wystawie spotkają się również indywidualni kolekcjonerzy. Będą oni mogli sami, bezpośrednio, sprzedawać swoje pojazdy oraz inne przedmioty związane z zabytkową motoryzacją. Poza tradycyjnym wystawiennictwem, odbędą się aukcje pojazdów, przy współudziale domu aukcyjnego Bonhams. Pośród 100 samochodów, które będą oferowane do sprzedaży, odnajdziemy: Hispano Suiza, Alfa Romeo 8C,  16-cylindrowego Cadillac’a Torpedo czy Rolls oraz Royce’a Silver Ghost. Hasłem przewodnim tegorocznej imprezy będzie „Dwa wieki miejskiej komunikacji”. Wystawa będzie czynna od 22 do 31 stycznia.

Fot. Retro Mobile

retro_mobile

Fot. Retro Mobile

 

Źródło: http://www.retromobile.fr


1 384 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij