| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Czy Ty masz najstarsze Porsche?

Dodał: Piotr
30 sierpnia 2010, godz. 23:01 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Czy Ty masz najstarsze Porsche? – to pytanie zadaje producent sportowych samochodów ze Stuttgartu w związku  z obchodami 60. rocznicy pojawienia się marki Porsche w Stanach Zjednoczonych.
Za pośrednictwem strony internetowej pod adresem: https://porsche.promo.eprize.com/classic/, można zgłaszać swój udział w konkursie, który mam za zadanie odnalezienie najstarszego modelu Porsche sprzedanego za pośrednictwem salonu samochodowego w USA.
Właściciele samochodów mają do wyboru 12 kategorii, które zostały podzielone na poszczególne modele aut: 356, 911, 912, 914, 924, 928, 944, 968, Boxster, Cayenne, Carrera GT oraz Cayman.
Samochody-finaliści i ich zdjęcia zostaną opublikowane na stronie firmowej Porsche oraz każde auto otrzyma specjalny znaczek sygnowany przez Muzeum Porsche. Ponadto wszystkie zdjęcia zostaną z zaprezentowane na wystawie poświęconej pojazdom i marce Porsche w USA w Muzeum Porsche w Stuttgarcie.

Fot. Porsche

Źródło: https://porsche.promo.eprize.com/classic/


1 663 odsłon

Tagi: ,

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij