| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   FIVA w Parlamencie Europejskim

Dodał: Piotr
29 marca 2010, godz. 23:49 | Kategoria: Kluby i Fankluby.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


23 marca br., najwyżsi przedstawiciele władz FIVA (z Horstem Brüningiem, Szefem FIVA na czele), spotkali się w Brukseli z Berndem Lange, Członkiem Parlamentu Europejskiego. Spotkanie miało na celu wsparcie władz FIVA w utworzeniu grupy „European Parliament Historic Vehicle Group”. Członkowie grupy przy wsparciu FIVA, będą mogli połączyć swoje zamiłowanie do pojazdów zabytkowych i wiedzę w zakresie regulacji prawnych aby zapewnić pojazdom historycznym, możliwość funkcjonowania w dzisiejszych realiach drogowych.

Fot. www.FIVA.org | Horst Brüning (FIVA President) (drugi od prawej), Andrew Burt (Senior Vice-President) (drugi od lewej), Andrew Turner EPPA (pierwszy od lewej) oraz Bernd Lange MEP (pierwszy od prawej)

Źródło: http://www.fiva.org


1 576 odsłon

Tagi:

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij