| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   II Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych (Czechy)

Dodał: Piotr
2 czerwca 2010, godz. 11:19 | Kategoria: Na Świecie, Nowości w serwisie, Rajdy i Zloty.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


W dniach 20?22 sierpnia br. odbędzie się II Międzynarodowy Rajd Pojazdów Zabytkowych w miejscowości Kutná Hora (Czechy) około 70 km na wschód od Pragi (dogodny dojazd przez przejście graniczne w Kudowie).
Impreza jest dedykowana pojazdom wyprodukowanym nie później niż w 1940 roku o wysokim stopniu oryginalności. Rajd jest finansowany przez UNESCO, a za zajęcie miejsca 1, 2 i 3 można zdobyć nagrody pieniężne – odpowiednio 500, 300 i 100 euro! Więcej szczegółów na temat rajdu na stronie internetowej www.veterani-kh.cz Uwaga! udział w imprezie jest BEZPŁATNY!

Fot. www.veterani-kh.cz

Źródło: http://www.veterani-kh.cz


1 497 odsłon

Tagi: ,

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij