| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   „Ikony Polskiej Motoryzacji” w kampanii promocyjnej PKN Orlen

Dodał: Piotr
7 listopada 2010, godz. 20:10 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


25 października 2010 r. na stacjach ORLEN ruszyła nowa promocja konsumencka pod hasłem ?Ikony Polskiej Motoryzacji?.
Klienci mogą zebrać kolekcję czterech mosiężnych numizmatów z umieszczonym na rewersie wizerunkiem samochodów: Syreny, Fiata 125p, Fiata 126 p oraz Poloneza, w opinii wielu osób mających już dziś status kultowych. Awers, zawierający m.in. logo ORLENU jest identyczny dla całej kolekcji.
Każdy numizmat został umieszczony w czerwonym flokowanym pudełku wraz z indywidualnym numerem na certyfikacie wystawionym przez Mennicę Polską, gwarantującą jego jakość i oryginalność.

ikony-polskiej-motoryzacji-pkn-orlen-ulotka_01

Fot. Automobilia.pl | Ulotka promocyjna (skan)

ikony-polskiej-motoryzacji-pkn-orlen-ulotka_02

Fot. Automobilia.pl | Ulotka promocyjna (skan)

Zasady uczestnictwa w promocji są bardzo proste. Aby wziąć w niej udział wystarczy zatankować min. 25 litów paliwa lub też zrobić zakupy (produktów i/lub usług) za min. 25 zł. Wówczas otrzymujemy naklejkę, którą trzeba umieścić w specjalnym kuponie na ulotce promocyjnej. Zakupy min. 25 litrów paliw Verva są premiowane dwoma naklejkami. Zebranie trzech naklejek upoważnia do odebrania na stacji jednego numizmatu.
To jednak nie wszystko ? można dodatkowo podnieść wartość kolekcji poprzez zdobycie prawdziwego unikatu: piątego numizmatu z wizerunkiem samochodu Warszawa wykonanego ze srebra. Ten wyjątkowy egzemplarz oferowany jest w ramach Programu VITAY, a można go otrzymać przeznaczając na tę nagrodę 14 900 punktów. Srebrny numizmat dostarczany będzie w specjalnej ochronnej kapsule wraz z certyfikatem i praktycznym dodatkiem – eleganckim etui z pięcioma miejscami na całą kolekcję.
Promocja potrwa do 19 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród.

Spot reklamowy w TV:

Źródło: http://www.orlen.pl


4 161 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij