| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Konferencja prasowa targów „Retro Classics 2011″ w Warszawie

Dodał: Piotr
29 października 2010, godz. 20:29 | Kategoria: Nowości w serwisie, Targi, Giełdy i Bazary.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Wczoraj, 28 października w Warszawie w hotelu Westin, odbyła się konferencja prasowa targów zabytkowej motoryzacji „Retro Classics 2011″.
Honorowymi gości, którzy reprezentowali targi byli: Pan Ulrich Herrmann, inicjator i organizator „Retro Classics” oraz Pan Axel Recht, rzecznik prasowy Targów Stuttgarckich. Ze strony polskiej udział w konferencji wzięła Pani Elżbieta Ciurzyńska, z-ca Redaktora Naczelnego miesięcznika „Automobilista”.

Celem spotkania było  zachęcenie Polskich firm z branży motoryzacyjnej (producenci części, firmy zajmujące się restauracją pojazdów, firmy projektujące ubrania zabytkowe, itp.) do aktywniejszego uczestnictwa w tego typu imprezach poza granicami Polski oraz oczywiście popularyzacja samych targów wśród miłośników pojazdów zabytkowych, którzy z roku na rok stanowią coraz liczniejszej grupę z Polski.
Dzienniki Automobilia.pl przyłącza się do tej akcji, gdzie za naszym pośrednictwem, jeśli tylko będzie wola ze strony organizatorów targów, będziemy starali się informować o wszystkich wydarzeniach i sprawach związanych z targami „Retro Classics”.
Jeżeli ktoś chciałby zapoznać się z bliższymi informacjami o targach, zapraszamy do zapoznania się z prezentacją, która dostępna jest tutaj.

Kolejna edycja targów „Retro Classics” odbędzie się w dniach 11-13 marca 2011 r. Jest to jedna z największych imprez wystawienniczych poświęconych zabytkowej motoryzacji w Europie. W poprzedniej edycji w 2010 r. na powierzchni ponad 100 tys. m2 udział wzięło ponad 1000 wystawców z 10 krajów Europy i zaprezentowano blisko 2500 pojazdów!

konferencja-retro-classics_01

Fot. Automobilia.pl

konferencja-retro-classics_02

Fot. Automobiliapl | (od lewej) Pani Elżbieta Ciurzyńska, Pan Axel Recht oraz (od prawej) Pan Ulrich Herrmann

konferencja-retro-classics_03

Fot. Automobilia.pl

Poniżej prezentacja filmu z części konferencji, na którym z-ca Redaktora Naczelnego „Automobilisty” – Pani Elżbieta Ciurzyńska dzieli się swoimi wrażeniami z ostatniej edycji targów w 2010 r.:

Dziennik Automobilia.pl serdecznie dziękuje Oficjalnemu Przedstawicielstwu Targów Hamburskich i Stuttgarckich w Polsce za zaproszenie do udziału w konferencji.


2 110 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij