| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Modelarstwo – wstęp do działu

Dodał: Piotr
23 grudnia 2009, godz. 00:27 | Kategoria: Zabawki i Modele.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Każdy z nas pewnie kiedyś składał lub sklejał modele, aby choć trochę poczuć się ;-) właścicielem swojego, wymarzonego auta czy motocykla. W związku z powyższym, postanowiłem stworzyć dedykowany dział, który będzie prezentował pojazdy zabytkowe i nie tylko, które można będzie wykonać samodzielnie z kartonu lub plastiku. Wszystko, czego będziemy potrzebować aby skleić model kartonowy, to drukarka aby wydrukować wybrany pojazd, klej i nożyczki plus cierpliwość gdyż, nie które modele są bardzo wymagające i pracochłonne. Jeśli chodzi o modele plastikowe, o tym napisze w późniejszym czasie, gdyż tematyka związana z tym rodzajem modelarstwa jest bardziej obszerna i wymaga szerszego opracowania.

Drugą częścią działu będą stanowić modele gotowe (do postawienia na półkę), które cieszą się dużą popularnością wśród pasjonatów i miłośników motoryzacji.


1 252 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij