| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach

Dodał: Piotr
4 października 2009, godz. 00:19 | Kategoria: Muzea i Wystawy.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Dziś miałem okazję wybrać się z rodzinką po raz pierwszy do Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Przyznam się, że do tej pory podziwiałem zbiory muzeum w internecie oraz na zdjęciach w kalendarzu. To co zostałem z jednej strony, mile zaskoczyło bo jest sporo pojazdów bardzo cennych, ale też bardzo mocno zasmuciło, gdyż po pierwsze nie wiedziałem, że wszystkie eksponaty (pojazdy i nie tylko) są na przysłowiowej „kupie”, po drugie stan ich z roku na rok jest coraz gorszy, gdyż nie ma dostatecznych warunków na to aby je wszystkie właściwie przechowywać. Dodatkowo wiele z nich już teraz potrzebuje konserwacji/naprawy, bo niestety wszystko niszczeje, a szkoda… Tak czy inaczej bardzo polecam wszystkim fanom starej, zabytkowej motoryzacji! Warto dodać iż, jeśli ktoś by potrzebował wynająć ciekawy i nietypowy pojazd na ślub lub inną okazję, bardzo polecam to właśnie miejsce, bo jest z czego wybierać.

Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach

Fot. Automobilia.pl


2 087 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij