| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   

O serwisie

Automobilia.pl to dziennik internetowy poświęcony szeroko pojętej tematyce motoryzacyjnej w Polsce i na Świecie. Informacje prezentowane w serwisie skupiają się na historii motoryzacji, pojazdach zabytkowych czy spotkaniach miłośników oldtimerów i youngtimerów.
Głównym celem dziennika jest poszerzanie wiedzy o ludziach, pojazdach czy wydarzeniach związanych z motoryzacją od początków jej powstania do lat 80-tych ubiegłego stulecia.
Wiele lat temu serwis miał swoją pierwszą odsłonę, jednakże dziś powraca w zupełnie innym, świeższym i bogatszym w treści wydaniu.

WPROST, 26 grudnia 1999r.

WPROST, 26 grudnia 1999 r.

Gazeta Wyborcza, 14 sierpnia 200or.

Gazeta Wyborcza, 14 sierpnia 200o r.

9 676 odsłon

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij