| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Oddaj swój głos na Muzeum Motoryzacji w rankingu TVN Warszawa

Dodał: Piotr
9 września 2010, godz. 12:21 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


W Warszawie jest ponad 50 muzeów: tłumnie odwiedzane przez turystów, i te o których wiedzą nieliczni, duże i kameralne, nowoczesne i tradycyjne.
Które jest najciekawsze?
Dziennik Automobilia.pl poleca szczególnie Muzeum Motoryzacji w Warszawie. Oddaj swój głos!, pozwoli on jeszcze lepiej wypromować placówkę.
Wystarczy kliknąć w ten link http://www.tvnwarszawa.pl/1302,ranking_aktywne.html, następnie ustawić strzałkami najwyższą pozycję MM i na koniec na dole strony zatwierdzić listę, a tym samym mieć wpływ na wyniki plebiscytu!

Zachęcamy do głosowania!


1 314 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij