| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Plakiety z rajdów samochodowych z lat 1908-1945

Dodał: Piotr
5 czerwca 2010, godz. 00:44 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Dziś natrafiłem na bardzo fajną stronę internetową, która poświęcona jest plakietom motoryzacyjnym wydanym w latach 1908-1945 przez różne Automobilkluby i nie tylko. Na stronie http://www.plakiety.rhh.pl została zaprezentowana bogata kolekcja składająca się z ponad 200 plakiet samochodowych i motocyklowych. Ponadto zostały również przedstawione różnego rodzaju zwieńczenia charakterystyczne dla danego Automobilklubu. Wszystkich zainteresowanych odsyłam na wspomnianą stronę, gdyż najlepiej opisują to zdjęcia :-) Strona naprawdę ciekawa i interesująca dla wszystkich kolekcjonerów tego typu gadżetów.


2 228 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij