| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Pomóż Muzeum Narodowemu w Kielcach w zorganizowaniu wystawy

Dodał: Piotr
29 listopada 2010, godz. 13:56 | Kategoria: Muzea i Wystawy, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Z uwagi na planowaną wystawę w 2011 r. pt. „Czar starych aut. Wystawa modeli pojazdów z kolekcji Sławoja Gwiazdowskiego”, której organizatorem będzie Muzeum Narodowe w Kielcach, dziennik Automobilia.pl zwraca się z serdeczną prośbą do wszystkich w imieniu Muzeum o pomoc w udostępnieniu wszelkich informacji i materiałów na temat Sławoja Gwiazdowskiego.
Celem wystawy jest upamiętnienie tego niezwykłego kolekcjonera oraz pokazanie zwiedzającym wyjątkowo bogatego zbioru modeli samochodów, jaki przekazał do kieleckiego muzeum. Chodzi m.in. o zdjęcia, artykuły prasowe czy też relacje osób, które znały go osobiście. To wszystko pomoże w przygotowaniu ekspozycji i katalogu wystawy. Pomocne byłby również informacje na temat kontaktu do osób, które mogą powiedzieć o S. Gwiazdowskim coś więcej.
Osobą kontaktową w przedmiotowej sprawie jest Pan Krzysztof Fura z Działu Historii Muzeum Narodowego w Kielcach. Kontakt: k.fura@mnki.eu lub tel. (41) 344-40-14 (wew. 205).


1 621 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij