| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   

Wpisy z tagiem: Australia

60 lat Porsche w Australii

W tym roku Porsche świętuje 60 lat sukcesów w Australii. W filmie prezentowane są legendarne wyścigowe samochody Porsche, w tym m.in.: 718 RS60, 908/02, 935 „Moby Dick” czy 962 C.

Pół wieku Forda Falcona w Australii

Pół wieku Forda Falcona w Australii

Ford Australia ogłosił, że z końcem 2010 roku zostanie zaprzestana produkcja Forda Falcona Kombi. Oficjalna produkcja samochodu na rynku Australijskim rozpoczęła się w 1960 roku, a więc równo pół wieku temu. Jak powiedział szef Forda na Australię Marin Burela „po konsultacji wewnętrznej oraz z klientami, nadszedł czas wysłać Falcona na zasłużoną emeryturę”. Następcą „emeryta” prawdopodobnie [...]

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij