| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   

Wpisy z tagiem: elektryczny

111-letnie hybrydowe Porsche Semper Vivus

Na tegorocznym salonie samochodowym w Genewie „Geneva Motor Show 2011″ Porsche zaprezentuje pierwszy na świecie samochód z napędem benzynowo-elektrycznym (tzw. hybrydowy), który został wyprodukowany w 1900 r. Auto zostało perfekcyjnie odrestaurowane przez Muzeum Porsche.

Konwersja klasyka spalinowego na elektryczny

Konwersja klasyka spalinowego na elektryczny

Jeśli ktoś ma życzenie przerobienia swojego poczciwego klasyka, na ekologiczny pojazd, to jest na to sposób. Wystarczy skontaktować się z firmą „Broedersdorff & Koenzen”, która specjalizuje się w przeróbkach samochodów spalinowych na elektryczne. Dostosowanie samochodu do nowego napędu, nie wpływa na wygląd zewnętrzny i wewnętrzny auta (kabina). Przerobione auta otrzymują akumulator dobierany w zależności od [...]

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij