| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   

Wpisy z tagiem: Maico

Automobilista nr 141

Automobilista nr 141

Ukazał się 141 numer miesięcznika „Automobilista”, a w nim między innymi możemy przeczytać: Fot. Automobilista nr 141 Do roboty Warszawa pick-up – historia naszego rodzimego pick-up’a Warszawy 200P, ponoć najlepiej odrestaurowane auto w Polsce!-polecamy Mieć Bugatti – historia Bugatti T40 z 1929 r., który został odbudowany przez polskiego kolekcjonera i znajduje się w Polsce-polecamy Przyjęta [...]

Wystawa samochodów – RAI Amsterdam 1958r.

Film prezentujący samochody z USA takie jak: Ford Thunderbird, Edzel i Oldsmobile oraz małe auta z Europy, jak DKW-600, 1200 Fiat, Daf-600, Vespa-400, Zündapp Janus 250 i Maico.

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij