| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   

Wpisy z tagiem: Marmon

Znaczek pocztowy z okazji 100-lecia toru Indianapolis Motor Speedway

Znaczek pocztowy z okazji 100-lecia toru Indianapolis Motor Speedway

W tym roku przypada 100. rocznica pierwszego wyścigu na torze w Indianapolis. Z tej okazji w maju br. zostanie wydany specjalny znaczek pocztowy upamiętniający ów wydarzenie, a jego wydawcą będzie amerykańska poczta U.S. Postal Service. Projekt znaczka został przygotowany przez Johna Mattosa, który w sposób artystyczny zaprezentował samochód marki Marmon, którym Ray Harroun 30 maja [...]

Marmon Sixteen Coupé z 1931 r.

Jedne z 71 samochodów Marmon Sixteen na świecie, jednakże ten model Coupé jest najrzadszy bo tylko 6 przetrwało do dziś.

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij