| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   

Wpisy z tagiem: prelekcja

Prelekcja pt. „Syrena Mikrobus – pierwszy polski minivan”

26 marca w Muzeum Motoryzacji – Oddział Muzeum Techniki przy ul. Filtrowej 62 w Warszawie o godz. 12:00 odbyła się prelekcja inż. Jerzego Dembińskiego pt. „Syrena Mikrobus – pierwszy polski minivan”. Dla tych osób, które nie mogły uczestniczyć w prelekcji, prezentujemy materiał filmowy.

Prelekcja pt. „Prace modernizacyjne i rozwojowe w FSO związane z uruchomieniem produkcji samochodu Polonez”

19 lutego w Muzeum Motoryzacji ? Oddział Muzeum Techniki przy ul. Filtrowej 62 w Warszawie o godz. 12:00 odbyła się prelekcja mgr inż. Jana Tadeusza Raczko pt. „Prace modernizacyjne i rozwojowe w FSO związane z uruchomieniem produkcji samochodu Polonez”. Dla tych osób, które nie mogły uczestniczyć w prelekcji, prezentujemy materiał filmowy.

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij