| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   „VW Classic” nowy magazyn dla miłośników zabytkowych i klasycznych Volkswagenów

Dodał: Piotr
21 listopada 2010, godz. 20:32 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Na rynku niemieckim od 22 listopada (już jutro) dostępny będzie nowy magazyn poświęcony wyłącznie zabytkowym i klasycznym Volkswagenom.
Autorzy nowego pisma postarają się skupić na samochodach, które zostały wyprodukowane w latach 50., 60., 70. i 80. Koszt jednego wydania to 5,5 EUR czyli około 17 PLN, częstotliwość ukazywania się magazynu ustalona została na dwa razy do roku.
Jest to już trzecia pozycją wydawnictwa Delius Klasing Verlag z wiązana z samochodami  z Wolfsburga. Obecnie fani marki VW mają dostęp do takich tytułów jak: „VW Speed” czy „Käfer Revue”.
Jeśli ktoś chciałby już teraz zobaczyć jak wygląda magazyn, może to zrobić na tej stronie www.vw-classic-magazin.de.

Fot. Delius Klasing Verlag

Źródło: Delius Klasing Verlag


1 194 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij