| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Warszawa 224 Drezyna na otoMoto.pl

Dodał: Piotr
14 marca 2010, godz. 22:21 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Jak się okazuje nie tylko serwis aukcyjny eBay zaskakuje ogłoszeniami. Obecnie za pośrednictwem naszego rodzimego serwisu ogłoszeniowego otoMoto.pl, można kupić dość rzadki egzemplarz Warszawy 224 w wersji drezyna. Cena nie jest mała bo 30.000zł Właściciel tego niecodziennego egzemplarza Warszawy tak opisuje swoje auto:

Pojazd zakupiony jako oryginalna drezyna. Pierwszy lakier, kolor błękit, oryginalne metalowe koła, oryginalny podnośnik, oryginalne oznakowanie „PKP”, wstawiony nowy silnik, pojazd jeżdżący z możliwością rejestracji (dokument zakupu jako złom użytkowy). Pojazd do renowacji – blacha w bardzo dobrym stanie (nigdy nie jeżdżony zimą), lakier do wypolerowania, zdjęcia z 1999 roku. Pojazd był na zabezpieczeniu PKP jako awaryjny (dla dyrekcji). Rzadkość na rynku.

otomotopl_warszawa_drezyna

Fot. Screen z www.otoMoto.pl

Źródło: http://www.otomoto.pl


2 686 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij