| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Zaprojektuj własnego Studebakera (konkurs)

Dodał: Piotr
29 marca 2010, godz. 19:22 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Jeśli ktoś z Was ma ciekawy pomysł na wizję, jak mogłaby wyglądać dzisiejsza wersja Studebakera, to powinien zgłosić się do konkursu, który organizowany jest przez „Studebaker National Museum” w South Bend w Stanie Indiana (USA).
Zgłoszenie do konkursu powinno odbyć się za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego [link] oraz zawierać własny, oryginalny projekt przygotowany na papierze. Forma przygotowania projektu dowolna i może być to np. praca wykonana ołówkiem, tuszem, farbami lub za pośrednictwem komputera (CAD). Dodatkowo do pracy należy dołączyć krótki opis na temat przygotowanego projektu, w którym powinniśmy zawrzeć informację dlaczego nasz pomysł jest niepowtarzalny od innych. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 22 października br.
ps. projekt nowego auta nie musi być w cale nowoczesny, może być a’la retro w nowym wydaniu ;-)

Źródło: http://www.studebakermuseum.org


1 574 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij