| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji

Dodał: Piotr
13 sierpnia 2009, godz. 22:37 | Kategoria: Nowości w serwisie, Rajdy i Zloty, W Polsce.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Komisja Pojazdów Zabytkowych Automobilklubu Polski ma przyjemność zaprosić do udziału w Zlocie Gwiaździstym Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji z okazji 100-lecia Automobilklubu Polski, który odbędzie się w dniu 22.08.2009 roku w Warszawie na terenie Autodromu na Bemowie.

Uczestnictwo

W zlocie mogą brać udział kluby, organizacje i osoby będące posiadaczami pojazdów lub motocykli zabytkowych, zajmujące się zabytkową motoryzacją o wysokim stopniu oryginalności, wyprodukowane do 1979 roku. Organizator dopuszcza udział pojazdów nie spełniających kryterium wieku, które są rzadkością na naszych drogach, mają unikatowy, czy wręcz prototypowy charakter. Samochody wyprodukowane po 1979 roku nie będą klasyfikowane w ogólnej punktacji Zlotu. O dopuszczeniu decyduje Komisja Techniczna (zapytania proszę kierować do jej członków ? patrz informacje dodatkowe). Pojazdy i motocykle muszą być zachowane w warunkach historycznie właściwych dla okresu ich produkcji, o które dbają właściciele ze względu na wartość techniczną i historyczną. Do zlotu zostaną dopuszczone wyłącznie pojazdy posiadające ważne ubezpieczenie OC i NW wraz z przeglądem technicznym.

Miejsce zlotu
Autodrom Automobilklubu Polski
ul. Powstańców Śląskich 127
01-466 Warszawa
(wjazd od ul. Piastów Śląskich)

Zgłoszenie tutaj oraz zaproszenie tutaj.

Źródło: Automobilklub Polski


2 300 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij