| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Zlot Gwiaździsty w Warszawie

Dodał: Piotr
25 sierpnia 2009, godz. 23:57 | Kategoria: Nowości w serwisie, Rajdy i Zloty, W Polsce.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


22 sierpnia br. w Warszawie odbył się Zlot Gwiaździsty Pasjonatów Zabytkowej Motoryzacji z okazji 100-lecia Automobilklubu Polski. Na imprezie można było podziwiać zarówno samochody przedwojenne, typowe oldtimery jaki i powojenne zaliczane do youngtimerów.

Fot. Automobilia.pl

Na szczególną uwagę zwróciły na siebie 2 pojazdy, które można było kupić bezpośrednio na zlocie… A był to Ford T z 1917 roku oraz Buick B-24 z 1914 roku. Cena hmm… no cóż nie mała, gdyż pierwszy z nich został wyceniony na kwotę 80 tys. zł, drugi zaś na 100 tys. zł. Z innych pojazdów bardziej przyziemnych i nam bardziej bliskich można było podziwiać: Fiata 125p w wersji Milicyjnej, Mikrusa, Syrenę 110, FSO Ogar 1500, Warszawy oraz poczciwe Syrenki. Z przedwojennych polskich akcentów był Fiat 508, wystawiony przez Muzeum Techniki w Warszawie.


5 884 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij