Ostatniego dnia grudnia 2010, kończy się rok, podczas którego na całym świecie świętowano setne urodziny legendarnej marki Alfa Romeo. Z tej okazji jeszcze w grudniu Alfa Romeo za pośrednictwem portalu społecznościowego Facebook ogłasza konkurs internetowy.

W zabawie, udział może wziąć każdy, kto posiada konto na Facebook’u a celem jest zorganizowanie największej imprezy urodzinowej na cześć Alfy, wieńczącej jej setne urodziny.

Nagrodą główna jest Alfa Romeo Giulietta użyczona zwycięzcy na tydzień, do wygrania będą również nawigacje TomTom z logo mediolańskiej marki oraz pamiątkowe albumy historyczne Alfa Romeo.

Fot. Fiat Auto Poland

Oto szczegóły konkursu:
Taka okazja zdarza się raz na 100 lat! Alfa Romeo zaprasza wszystkich fanów Alfy Romeo do udziału w konkursie zorganizowanym w związku z 100. rocznicą narodzin tej słynnej marki. Zabawa potrwa przez trzy tygodnie – od 7 grudnia do 31 grudnia 2010 roku. Zasady konkursu są bardzo proste. Aby uczestniczyć w walce o nagrody gracz musi być lub zostać fanem marki Alfa Romeo na Facebook’u. Profil Alfy internauci znajdą pod adresem http://www.facebook.com/AlfaRomeoPL

Zadaniem uczestnika jest zorganizowanie wirtualnych urodzin Alfy Romeo i zaproszenie na te urodziny jak największej liczby znajomych. Słowem – osoba, która chce wygrać, powinna na swoim przyjęciu mieć maksymalnie dużą grupę gości.

Gracz powinien wybrać dogodny dla siebie i swoich znajomych termin imprezy. Dokładnie tak jak robi się to w przypadku prawdziwej imprezy w świecie realnym.

Osoba będąca organizatorem urodzin Alfy Romeo zapraszając jak największą liczbę znajomych powinna także upewnić się czy zaproszenia zostały przez nich potwierdzone. Wszystko po to , by komplet gości zjawił się na organizowanym party w wyznaczonym czasie. Specjalna aplikacja na profilu Alfa Romeo wyświetla tort urodzinowy ? każda świeczka to jeden gość imprezy.

Kiedy już zacznie się przyjęcie należy obserwować kto zdmuchnął urodzinową świeczkę na torcie, a kogo jeszcze brakuje. Wynik gracza to ilość zdmuchniętych świeczek. Regulaminowy czas trwania imprezy to jedna godzina (np. 12 grudnia od 14:00 do 14:59 włącznie). Imprezę każdy może zorganizować tylko raz. Można zmienić termin urodzinowego przyjęcia tylko przed jego rozpoczęciem. Co ważne – jedna osoba może być na kilku imprezach u różnych znajomych.

Osoba, która zorganizuje jedną z najliczniejszych imprez urodzinowych, dostaje od Alfy Romeo jedną z fantastycznych nagród.

  • Nagroda za zorganizowanie najliczniejszej imprezy- Alfa Romeo Giulietta na tydzień plus paliwo.
  • Kolejne 5 nagród dla najliczniejszych imprez – nawigacje TomTom Alfa Romeo.
  • Następne 10 nagród – albumy „Historia Alfa Romeo”.

Szczegóły zabawy i regulamin można znaleźć pod adresem – http://www.facebook.com/AlfaRomeoPL w zakładce URODZINY.

Źródło: Fiat Auto Poland