Loading Wydarzenia
Strona główna » Wydarzenia » Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji z Youngtimer Warsaw

Cykliczne Spotkania Klasycznej Motoryzacji z Youngtimer Warsaw

22 maja | godz. 18:00 - 22:00

Dopuszczone do udziału w Spotkaniu będą:
  • Pojazdy, których produkcja modelu rozpoczęła się do 1993 roku włącznie i są w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym, zbliżonym do oryginału lub z tuningiem z epoki (lub pasującym do danej epoki). 
  • Pojazdy rzadkie, unikatowe, egzotyczne, których model został wyprodukowany w ściśle limitowanej ilości w latach 1993–1998. Fabryczne topowe serie produkcyjne zachowane w stanie możliwie zbliżonym do oryginału (lub oryginalnym) lub z tuningiem pasującym do danej epoki. Zachowane w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. 
  • Pojazdy, które w momencie wjazdu ukończyły 25 lat i zostały wpisane do rejestru zabytków lub znajdują się w wojewódzkiej ewidencji zabytków.
  • Pojazdy, które w momencie wjazdu ukończyły 25 lat i zostały uznane przez uprawnionego Rzeczoznawcę Samochodowego za unikatowe lub mające szczególne znaczenie dla udokumentowania historii motoryzacji. 
  • Pojazdy wyprodukowane w Polsce oraz w krajach byłych Republik Socjalistycznych (popularnie zwanych „demoludami”). 

Powyższe pojazdy powinny być odpowiednio przygotowane do udziału w spotkaniu pod kątem wizualnym (tzn. czyste),  sprawne technicznie, posiadające ważne badanie techniczne oraz polisę OC bez widocznych śladów niefachowych napraw, korozji i nie stwarzające zagrożenia dla Uczestników i Odwiedzających. 

  • Pojazdy biorące udział w rajdzie charytatywnym „Złombol” – bez względu na rocznik i stan. 

Szczegóły

Data:
22 maja
Godzina:
18:00 - 22:00
Kategoria:
Tagi:
Strona WWW:
https://fb.me/e/15WOCnaQI

Miejsce

PGE Narodowego
Sokola
Warszawa, Mazowieckie 00-999 Poland
+ Google Map

Jeżeli jesteś organizatorem rajdu, zlotu, wystawy, giełdy czy bazaru lub innej imprezy związanej z pojazdami zabytkowymi czy klasycznymi, napisz do nas, a my z chęcią zaprezentujemy Twoją imprezę w naszym kalendarzu wydarzeń motoryzacyjnych innym czytelnikom bloga.