Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Strona główna » Wydarzenia » RETRO CLASSICS

RETRO CLASSICS

25 kwietnia - 28 kwietnia

Retro Classics

Targi Retro Classics w Stuttgarcie (Niemcy) to jedna z największych i najbardziej znanych imprez poświęconych klasycznym samochodom i motocyklom w Europie. Jest to wydarzenie, które co roku przyciąga miłośników starych pojazdów, kolekcjonerów, a także profesjonalistów z branży motoryzacyjnej.

Na targach prezentowane są różnorodne pojazdy – od zabytkowych samochodów, przez klasyczne modele, aż po youngtimery. Oprócz możliwości podziwiania unikatowych pojazdów, uczestnicy mogą również brać udział w licznych wykładach, prezentacjach oraz spotkać się z ekspertami i pasjonatami motoryzacji. Targi są również miejscem, gdzie można kupić części zamienne, literaturę, a także akcesoria związane z klasycznymi pojazdami.

Retro Classics w Stuttgarcie cieszy się dużą popularnością zarówno wśród wystawców, jak i odwiedzających, stanowiąc ważne wydarzenie w kalendarzu miłośników motoryzacji klasycznej w Europie.

Szczegóły

Początek:
25 kwietnia
Koniec:
28 kwietnia
Kategoria:
Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.retro-classics.de

Miejsce wydarzenia

Messe Stuttgart
Messepiazza 1
Stuttgart, 70629 Germany
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Jeżeli jesteś organizatorem rajdu, zlotu, wystawy, giełdy czy bazaru lub innej imprezy związanej z pojazdami zabytkowymi czy klasycznymi, napisz do nas, a my z chęcią zaprezentujemy Twoją imprezę w naszym kalendarzu wydarzeń motoryzacyjnych innym czytelnikom bloga.