| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Romy Schneider i jej Mercedes 300SL

Dodał: Piotr
15 lutego 2010, godz. 13:43 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie, Zdjęcia.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Co jakiś czas pojawiają się ogłoszenia sprzedażny samochodów, które kiedyś należały do sławnych osób. Tym razem fani francuskiej aktorki (austriackiego pochodzenia) Romy Schneider, mają okazję kupić nie byle jakie auto, gdyż jest to kultowy Mercedes 300SL. Auto zostało zamówione przez aktorkę w lipcu 1958 roku. Jak długo samochód był w posiadaniu aktorki, tego do końca nie wiadomo. Obecnie Mercedes jest w dobrej kondycji technicznej (klasa 2), wnętrze auta posiada oryginalny, nie restaurowany wygląd, jednakże lakier zewnętrzny mógł być odnawiany. Samochód jest do kupienia za kwotę 465.000?.
Jeżeli ktoś byłby zainteresowany samochodem, to więcej informacji na jego temat, może udzielić Sebastian Hoffmann, e-mail: hoffmann@w198.de lub tel. (+49)01728627192.

Fot. Sebastian Hoffmann

Źródło: http://www.meinklassiker.com
Foto: http://www.w198.de


2 810 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij