Loading Wydarzenia
  • This event has passed.
Strona główna » Wydarzenia » „Oldtimer Show” – Budapeszt

„Oldtimer Show” – Budapeszt

13 kwietnia - 14 kwietnia

Budapest Oldtimer Show

Oldtimer Show to impreza organizowane na Węgrzech (Budapeszt) w połowie kwietnia w Węgierskim Parku Historii Kolei. Oprócz międzynarodowej wystawy pojazdów zabytkowych, będzie można odwiedzić także największe w Europie muzeum kolejnictwa.

Główną atrakcją będą hale lokomotyw Orient i West, w których znajdziemy stoiska tematyczne i indywidualne, poświęcony autom i motocyklom z różnych lat i epok. Jak zawsze atrakcją charakterystyczną dla Oldtimer Show, będą pojazdy sprzed II wojny światowej. Targi Oldtimer Show charakteryzują się różnorodnością prezentowanej gamy pojazdów. Oprócz samochodów i motocykli w halach wystawowych, pojawią się: traktory, zabytkowe rowery, itp. W strefie zewnętrznej prezentowane będą większe pojazdy zabytkowe, jak ciężarówki czy autobusy.

Szczegóły

Start:
13 kwietnia
Koniec:
14 kwietnia
Kategoria:
Tagi:
,
Strona WWW:
https://www.oldtimershow.hu

Miejsce

Budapeszt
Tatai út 95
Budapeszt, Hungary
+ Google Map

Jeżeli jesteś organizatorem rajdu, zlotu, wystawy, giełdy czy bazaru lub innej imprezy związanej z pojazdami zabytkowymi czy klasycznymi, napisz do nas, a my z chęcią zaprezentujemy Twoją imprezę w naszym kalendarzu wydarzeń motoryzacyjnych innym czytelnikom bloga.