Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Strona główna » Wydarzenia » Rétromobile

Rétromobile

31 stycznia - 4 lutego

Retro Mobile 2024

Targi Retromobile w Paryżu (Francja) to coroczne wydarzenie poświęcone klasycznym samochodom i motoryzacji. Jest to jedna z najbardziej prestiżowych i wyczekiwanych imprez dla miłośników starych samochodów na świecie. Targi te gromadzą setki wystawców i tysiące odwiedzających, prezentując szeroki zakres pojazdów, od zabytkowych i klasycznych samochodów, poprzez motocykle, aż po różnorodne akcesoria i części zamienne.

Retromobile to nie tylko wystawa samochodów, ale także miejsce spotkań kolekcjonerów, restauratorów oraz specjalistów branży motoryzacyjnej. Często odbywają się tu również aukcje, na których sprzedawane są rzadkie i cenne modele pojazdów. Wydarzenie to jest również okazją do zapoznania się z historią motoryzacji, ponieważ prezentowane są tu pojazdy z różnych epok, często w pełni odrestaurowane i w idealnym stanie. Retromobile to także świetna okazja do nawiązania kontaktów biznesowych w świecie motoryzacji, a dla wielu odwiedzających – źródło inspiracji i pasji do zabytkowych pojazdów.

Foto: Organizator

Szczegóły

Początek:
31 stycznia
Koniec:
4 lutego
Kategoria:
Tagi:
,
Witryna internetowa:
https://www.retromobile.com

Miejsce wydarzenia

Paris Expo Porte de Versailles
1 Pl. de la Prte de Versailles
Paryż, 75015 France
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Jeżeli jesteś organizatorem rajdu, zlotu, wystawy, giełdy czy bazaru lub innej imprezy związanej z pojazdami zabytkowymi czy klasycznymi, napisz do nas, a my z chęcią zaprezentujemy Twoją imprezę w naszym kalendarzu wydarzeń motoryzacyjnych innym czytelnikom bloga.