„Ikony Polskiej Motoryzacji” w kampanii promocyjnej PKN Orlen

25 października 2010 r. na stacjach ORLEN ruszyła nowa promocja konsumencka pod hasłem „Ikony Polskiej Motoryzacji”.

Klienci mogą zebrać kolekcję czterech mosiężnych numizmatów z umieszczonym na rewersie wizerunkiem samochodów: Syreny, Fiata 125p, Fiata 126 p oraz Poloneza, w opinii wielu osób mających już dziś status kultowych. Awers, zawierający m.in. logo ORLENU jest identyczny dla całej kolekcji.

Każdy numizmat został umieszczony w czerwonym flokowanym pudełku wraz z indywidualnym numerem na certyfikacie wystawionym przez Mennicę Polską, gwarantującą jego jakość i oryginalność.

Fot. Automobilia.pl | Ulotka promocyjna (skan)

Fot. Automobilia.pl | Ulotka promocyjna (skan)

Zasady uczestnictwa w promocji są bardzo proste. Aby wziąć w niej udział wystarczy zatankować min. 25 litów paliwa lub też zrobić zakupy (produktów i/lub usług) za min. 25 zł. Wówczas otrzymujemy naklejkę, którą trzeba umieścić w specjalnym kuponie na ulotce promocyjnej. Zakupy min. 25 litrów paliw Verva są premiowane dwoma naklejkami. Zebranie trzech naklejek upoważnia do odebrania na stacji jednego numizmatu.

To jednak nie wszystko – można dodatkowo podnieść wartość kolekcji poprzez zdobycie prawdziwego unikatu: piątego numizmatu z wizerunkiem samochodu Warszawa wykonanego ze srebra. Ten wyjątkowy egzemplarz oferowany jest w ramach Programu VITAY, a można go otrzymać przeznaczając na tę nagrodę 14 900 punktów. Srebrny numizmat dostarczany będzie w specjalnej ochronnej kapsule wraz z certyfikatem i praktycznym dodatkiem – eleganckim etui z pięcioma miejscami na całą kolekcję.

Promocja potrwa do 19 grudnia lub do wyczerpania zapasów nagród.

Źródło: orlen.pl

Podobne wpisy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments