Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Strona główna » Wydarzenia » Kustomhead 2024

Kustomhead 2024

17 lutego - 18 lutego

Kustomhead

Miłośnicy klasycznych amerykańskich samochodów, motocykli i rowerów custom czyli całej kultury kustomowej będą mieć okazję zobaczyć najciekawsze egzemplarze na festiwalu Kustomhead, który odbędzie się w dniach 17-18 lutego w Hali Stulecia we Wrocławiu.

Wydarzenie to skupia się na prezentacji zabytkowych pojazdów i wystawców związanych z kustom kulture. Będzie można zobaczyć nie tylko samochody, motocykle i rowery custom, ale także prace artystów związanych z tą subkulturą oraz uczestniczyć w warsztatach i pokazach na żywo. W programie wydarzenia znajdzie się także giełda płyt winylowych, pokazy mody vintage i PinUp girls.

Sobotniego wieczoru wystąpią zespoły, które zapewnią publiczności dużą dawkę rock’n’rolla.

Kustomhead to wyjątkowa okazja dla miłośników motoryzacji i kultury kustomowej, aby zobaczyć najciekawsze egzemplarze z całej Europy oraz uczestniczyć w atrakcyjnych pokazach i warsztatach.

Szczegóły

Początek:
17 lutego
Koniec:
18 lutego
Kategoria:
Tagi:
Witryna internetowa:
https://kustomhead.pl

Jeżeli jesteś organizatorem rajdu, zlotu, wystawy, giełdy czy bazaru lub innej imprezy związanej z pojazdami zabytkowymi czy klasycznymi, napisz do nas, a my z chęcią zaprezentujemy Twoją imprezę w naszym kalendarzu wydarzeń motoryzacyjnych innym czytelnikom bloga.