Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Strona główna » Wydarzenia » „The I.C.E.” St. Moritz

„The I.C.E.” St. Moritz

23 lutego - 24 lutego

Konkurs elegancji I.C.E. St. Moritz (International Concours of Elegance) to wyjątkowe wydarzenie motoryzacyjne, które odbywa się na zamarzniętym jeziorze St. Moritz w Szwajcarii. Jest to niezwykle oryginalne i wyczekiwane wydarzenie w świecie motoryzacji, które przyciąga kolekcjonerów i entuzjastów samochodów z całego świata.

Wydarzenie to jest znane z prezentacji klasycznych samochodów w wyjątkowym otoczeniu – na zamarzniętym i ośnieżonym jeziorze. W ramach tego konkursu, samochody są pokazywane publiczności oraz jury w pierwszym dniu wydarzenia, a następnie biorą udział w dynamicznych pokazach na lodzie w drugim dniu. Początki I.C.E. St. Moritz sięgają roku 1985, kiedy to grupa Szkotów i Anglików odkryła trasę wyścigową na zamarzniętym jeziorze jako tor dla klasycznych Bentleyów. Idea ta została podjęta ponownie, prowadząc do pierwszego wydarzenia „The I.C.E.” z samochodami sportowymi w 2019 roku. Na stronie https://theicestmoritz.ch/ice-of-fame/ można zobaczyć listę wszystkich aut, które wygrywały od 2019 roku.

Wydarzenie to jest nie tylko okazją do podziwiania pięknych samochodów, ale także świętem połączenia sportu, kultury i historii motoryzacji. Jest to również okazja do socjalizowania się i spotkań w malowniczej atmosferze St. Moritz. I.C.E. St. Moritz cieszy się renomą jako jedno z wyjątkowych wydarzeń na świecie w dziedzinie elegancji motoryzacyjnej, odbywające się w niezwykłym otoczeniu i oferujące unikalne doświadczenia zarówno dla uczestników, jak i publiczności.

Foto: Organizator

Szczegóły

Początek:
23 lutego
Koniec:
24 lutego
Kategoria:
Tagi:
Witryna internetowa:
https://theicestmoritz.ch

Miejsce wydarzenia

Saint Moritz
Saint Moritz, Switzerland

Jeżeli jesteś organizatorem rajdu, zlotu, wystawy, giełdy czy bazaru lub innej imprezy związanej z pojazdami zabytkowymi czy klasycznymi, napisz do nas, a my z chęcią zaprezentujemy Twoją imprezę w naszym kalendarzu wydarzeń motoryzacyjnych innym czytelnikom bloga.