| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Od socjalizmu do kapitalizmu samochodem i motocyklem

Dodał: Piotr
14 września 2010, godz. 21:48 | Kategoria: Muzea i Wystawy, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Muzeum na Węglowej serdecznie zaprasza wszystkich pasjonatów motoryzacji na jesienną wystawę zatytułowaną „Od socjalizmu do kapitalizmu samochodem i motocyklem „, która odbędzie się w dniach 18-19 września br.
Wystawa organizowana jest przez białostocki klub MOTO RETRO w Muzeum na Węglowej (ul. Węglowa 8, Białystok). Główną „gwiazdą” wystawy będzie autobus marki SAN rok prod 1973 w wersji dalekobieżnej PKS, po raz pierwszy prezentowany publicznie od momentu odrestaurowania. Prezentowane będą również motocykle, samochody, autobusy, samochody prototypowe typu SAM, rowery i inny sprzęt codziennego użytku wyprodukowany w XX wieku.
Ponadto dla miłośników modelarstwa redukcyjnego zaplanowana jest prezentacja modeli dźwigów budowlanych wszelkiego rodzaju w skali 1:25, oraz motocykli w skali 1:18 wykonanych wyłącznie z papieru.
Wystawa czynna będzie w godz. 10-18.

Fot. Muzeum na Węglowej | Plakat informacyjny


1 691 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij