V Spotkanie Klasycznej Motoryzacji – relacja

Dziś wybraliśmy się na V Spotkanie Klasycznej Motoryzacji, które było organizowane przez Retro Cars Masovia. Spotkanie było jednocześnie częścią parady motocykli, w ramach obchodów Dnia Niepodległości.

Fot. Automobilia.pl

Jeśli chodzi o paradę, to liczba motocykli wszelakich marek i roczników przyprawiła o ból głowy, oczywiście w dobrym tego słowa znaczeniu. Szczerze, było wielkie zaskoczenie, w jakiej ilości tłumnie posiadacze jednośladów przybyli na to spotkanie, ale pewnie coś około 500 sztuk (strzelamy) można było zobaczyć.

Fot. Automobilia.pl

Ale my, jak zwykle wybraliśmy się z myślą o „łowieniu” i podziwianiu klasycznych samochodów, choć jak zawsze liczymy, jadąc na taką imprezę, że „wpadnie” w obiektyw jakiś zabytek.

Fot. Automobilia.pl

To co można było zobaczyć, prezentujemy w naszym krótkim filmiku + kilka zdjęć, co się najbardziej spodobało nam. Nie mniej za rok, z pewnością też się wybierzemy, jeśli tylko będzie taka możliwość. A wszystkim tym, którzy mieszkają, gdzieś obok Sulejówka lub w Sulejówku, zachęcamy już do odwiedzenia kolejnej edycji „VI Spotkanie Klasycznej Motoryzacji” – naprawdę warto.

Źródło: YouTube

Fot. Automobilia.pl

Fot. Automobilia.pl

Fot. Automobilia.pl

Podobne wpisy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments