Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.
Strona główna » Wydarzenia » 8. Charytatywny Rajd Koguta

8. Charytatywny Rajd Koguta

31 maja - 2 czerwca

Rajd Koguta

W tym roku odbędzie się jego ósma edycja. Rajd Koguta to wyjątkowe wydarzenie. Co rok miłośnicy dawnej motoryzacji zjeżdżają do Oławy, by wystartować do wcześniej wybranej miejscowości. W ramach tego wydarzenia zbierane są pieniądze, które następnie trafiają do potrzebujących dzieciaków. Do tej pory wszystkie edycje Rajdu Koguta zebrały łącznie pond 4 miliony złotych!

W 2024 roku Rajd Koguta pojedzie z Oławy do Mrągowa w województwie warmińsko-mazurskim. Miasto jest znane głównie z organizowanego od 1982 r. dorocznego Pikniku Country. Mrągowo jest również popularnym ośrodkiem turystycznym i wypoczynkowym, słynie też z Miasteczka Westernowego.

Jak informuje organizator – Muzeum Motoryzacji Wena w Oławie – pierwsza noc, czyli z 30 na 31 maja odbędzie się w Łodzi lub okolicach, a 31 maja i 1 czerwca wszystkie samochody biorące udział w rajdzie powinny zameldować się na mecie w Mrągowie. Dodatkowo na mrągowską metę przyjedzie wielu turystów z całej Polski, którzy będą chcieli zobaczyć zabytkowe pojazdy.

Oficjalna grupa na FB: https://www.facebook.com/groups/1138121887033059/?locale=pl_PL

Info/Foto: Organizator

Szczegóły

Początek:
31 maja
Koniec:
2 czerwca
Kategoria:
Tagi:
Witryna internetowa:
https://zabytkowe.com.pl

Miejsce wydarzenia

Mrongoville
Mrągowo, Poland

Jeżeli jesteś organizatorem rajdu, zlotu, wystawy, giełdy czy bazaru lub innej imprezy związanej z pojazdami zabytkowymi czy klasycznymi, napisz do nas, a my z chęcią zaprezentujemy Twoją imprezę w naszym kalendarzu wydarzeń motoryzacyjnych innym czytelnikom bloga.