| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Święty interes czyli okazja grzechu warta!

Dodał: Piotr
25 września 2010, godz. 21:18 | Kategoria: Moto ciekawostki, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


„Święty interes” to komedia w reżyserii Macieja Wojtyszki, opowiadająca o dwóch braciach (w roli głównej Piotr Adamczyk i Adam Woronowicz), którzy wracają do rodzinnej wsi na pogrzeb swojego ojca.

Fot. Dystrybutor filmu

Jak się okazuje w spadku odziedziczyli rozpadającą się stodołę oraz Warszawę M20. Samochód wzbudza duże zainteresowanie mieszkańców wsi, gdyż wieść gminna niesie, że w przeszłości należał on do samego biskupa Karola Wojtyły!

Przekonani o cudownej i uzdrawiającej mocy auta, chcą go odkupić od nowych właścicieli. Ci zaś mają nadzieję, że sprzedaż pojazdu pozwoli im wydobyć się z finansowych tarapatów…


1 569 odsłon

Tagi: , , ,

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij