Wyprawa American Dream Trip 2012 – Busem Przez Świat

Projekt „Busem Przez Świat” zakłada objechanie całego świata starym ogórkiem. W tym roku studenci wyruszają w kolejny etap – przez Amerykę Północną – wyprawa American Dream Trip 2012. W 3 miesiące kolorowy bus przejedzie przez Kanadę, USA i Meksyk – w sumie ponad 20 tys. km.

Ponadto w ramach wyprawy American Dream Trip 2012 zostanie zrealizowany film „Jakie jest Twoje marzenie?” – ekipa Busem Przez Świat pokaże Amerykę okiem młodych Polaków i realizując własną wyprawę marzeń starym autem, będą pytać napotkanych ludzi – niezależnie od ich wieku i statusu – o ich marzenia.

Blog Automobilia.pl objął patronat medialny nad projektem.

Fot. Busem Przez Świat

Poprzednimi wyprawami pokazali, że potrafią realizować swoje marzenia i nie poddają się – busem z 1989 roku, za 2 tys. zł przejechali 30 tys. km i pomimo niejednej awarii skrzyni biegów, kilku napraw auta i kradzieży wszystkich bagaży i dokumentów, zawsze docierali do celu!

Na blogu projektu będzie można online śledzić położenie Busa na mapie, codziennie będą się pojawiać relację i zdjęcia, a co kilka dni filmy.

Przygotowania do wyprawy oraz relacje można śledzić na blogu www.busemprzezswiat.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/BusemPrzezSwiat

Źródło: Busem Przez Świat

Podobne wpisy

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments