| Zabytkowe samochody - stare motocykle - oldtimery - youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja
Jeśli szukasz aukcji z serwisu Allegro.pl związanych z samochodami lub motocyklami zabytkowymi, które się już zakończyły i chcesz przejrzeć ich historię - to dobrze trafiłeś. Z nami szybko i łatwo dotrzesz do ofert, które Cię ominęły. Pamiętaj! archiwum to cenne źródło informacji dla sprzedających i kupujących np. w zakresie trendów cenowych pojazdów.

JUNAK M10 i części | Kategoria: Polskie


« powrót
JUNAK M10 i części
Fot. via Allegro.pl

Aukcja zakończona | 15 grudnia, 18:33:18

Rok produkcji: 1963

Cena ostateczna: 2600 zł (cena minimalna została osięgnięta)

Cena KUP TERAZ: 0 zł

Liczba osób chętnych do kupna: 10

Lokalizacja: woj. Podkarpackie

Pojazd został sprzedany

Nr aukcji: 2838381932


« powrót
Czy wiesz, że...
Junak to nazwa polskiego motocykla. Model M10 oficjalnie wprowadzono do produkcji w grudniu 1959 roku. Junak był jedynym motocyklem z silnikiem czterosuwowym produkowanym w czasach PRLu.
line
Reklama - Oldtimermarket.pl
line
Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl
Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij