| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Techno-Classica Essen 2010

Dodał: Piotr
6 kwietnia 2010, godz. 19:43 | Kategoria: Muzea i Wystawy, Nowości w serwisie.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


20 hal, 110 tyś. m2 i wszystko zarezerwowane z okazji zbliżających się największych na świecie targów pojazdów zabytkowych „TECHNO-CLASSICA ESSEN 2010″, które odbędą się 7-11 kwietnia br. w Essen (Niemcy). Jednakże to nie tylko same targi, ale również promocja kultury i obyczajów związanych z szeroko pojętym automobilizmem. Tegoroczna edycja jest 22., która skupi wokół siebie przez 4 dni liczną grupę fanów oldtimerów i yougtimerów. Organizatorzy szacują, iż w tym roku liczba zwiedzających sięgnie 170 tyś. z ponad 40 krajów, a liczba wystawionych na sprzedaż samochodów zabytkowych, klasycznych i youngtimerów, będzie liczyć co najmniej 2500. Wszystko wskazuje na to, iż zainteresowanie zabytkową motoryzacji silnie rośnie z roku na rok, nie tylko w Europie ale i na świecie.  Zainteresowanych odsyłam na stronę http://www.siha.de skąd można dowiedzieć się wszystkich niezbędnych informacji na temat udziału w targach.

Źródło: http://www.siha.de


1 982 odsłon

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij