| Zabytkowe samochody - Stare motocykle - Oldtimery - Youngtimery
header Start Historia Motoryzacji Moto Ciekawostki Polska Motoryzacja Rajdy i Zloty Światowa Motoryzacja


Muzea Motoryzacji w Polsce   Kluby i fankluby motoryzacyjne w Polsce   Wycieczka po Londynie w 1927 roku

Dodał: Piotr
24 marca 2010, godz. 15:16 | Kategoria: Filmy.

Jeśli zainteresowała Cię ta informacja, możesz ją skomentować na dole strony.


Film pt. „The Open Road London” został nakręcony przez francuskiego reżysera Claude Friese-Greene i przedstawia Londyn oraz jego ulice w 1927 roku. Film jest oryginalny i co ciekawe w kolorze!, co na tamten okres jest bardzo rzadkim przypadkiem (chodzi o kolor). Warto zwrócić uwagę na reklamy, które znajdują się samochodach i autobusach. Lektura warta obejrzenia jak to kiedyś dawniej było zwłaszcza, że pojazdy, które się tam pojawiają nie mają 100 lat ;-)


640 odsłon

Tagi:

Dodaj komentarz

*


* Wszystkie dodawane komentarze są moderowane.
* Komentarze zawierające obraźliwe i wulgarne słowa, reklamy, itp. będą usuwane.
* Jeśli chcesz, aby przy Twoim komentarzu pojawił się avatar, zarejestruj swój adres e-mail w serwisie gravatar.com
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników bloga. Automobilia.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeżeli którykolwiek z postów na blogu łamie dobre obyczaje, powiadom o tym » kontakt

Ostatnio dodane


Dziennik miłośnika starej motoryzacji © 2013 Automobilia.pl

Informacja o plikach cookies
Ta strona umieszcza w Twoim urządzeniu różne informacje, w tym tzw. cookies, które kontroluje tylko ona. Z niektórymi z nich potem się kontaktuje. Robi to w celu dostosowania się do Twoich preferencji informacyjnych lub konsumpcyjnych (analizując statystykę Twojej aktywności na stronie, dobierając reklamy, przeciwdziałając nadużyciom). Ustawienie lub pozostawienie ustawienia Twojej przeglądarki akceptującego takie umieszczanie i kontakt oznacza wyrażenie przez Ciebie zgody na taką praktykę. Więcej o powyższym, a także o ochronie Twojej prywatności przeczytasz w Polityce prywatności.

[X] Zamknij